Friss fórumok

  • Persze, hogy kerékpársávot b...nak oda, hiszen a pénz elmegy új városházára.  http://www.devavanya.com/index.php/helyi-hirek/309-260-meter-biztonsagos-es-2-7-km-kevesbe-biztonsagos-kerekparsav-epul-varosunkban

  • Hosszú várakozás után újra megnyílt a Fórum! Mivel a fórummotor új, és még a régi...

Augusztus közepére ígérik az új járda átadását az Árpád úton

733m² felületű járdaszakaszt újítanak meg városunkban az Árpád úton. A nettó 6,5 millió forint önerőből megvalósuló járdaépítést helyi beszerzési eljárás keretében, a nyertes Futizó Kft. végzi. A Gyulai székhelyű Kft a munkálatok befejezését, nagyjából augusztus közepére tervezi. A fejlesztés befejezését követően, az érintett szakasz nem csak a gyalogos forgalmat fogja könnyebbé tenni, hanem tehermentesíti a közvetlenül mellette futó kerékpárutat, melyet a járda állapota miatt az utóbbi időkben gyakran használtak gyalogosok is. Városunk 2014-óta komplex programot hirdetett a járdaszakaszok felújítására, idén a közfoglalkoztatottak közreműködésével további 2 kilométer szakasz rendbehozatalát tervezi a Városi Önkormányzat.

{besps}jardafelujitas_arpad_u_2015_06_28{/besps}