Friss fórumok

  • Persze, hogy kerékpársávot b...nak oda, hiszen a pénz elmegy új városházára.  http://www.devavanya.com/index.php/helyi-hirek/309-260-meter-biztonsagos-es-2-7-km-kevesbe-biztonsagos-kerekparsav-epul-varosunkban

  • Hosszú várakozás után újra megnyílt a Fórum! Mivel a fórummotor új, és még a régi...

Városunkban hajnalra helyreállt az áramszolgáltatás!

2018. március 19-én 2 órára a helyzet jelentősen javult. Városunkban, ahol közel négyezer fogyasztó volt érintett, hajnalra szinte teljes egészében elhárították az üzemzavart, jelenleg egy helyen nincs áram. A rendőrség továbbra is folyamatos rendőri jelenléttel segíti az áramkimaradással érintett településeken élőket, dolgozókat. Békés megyében jelenleg Bucsán, Ecsegfalván, Gyomaendrődön, Kertészszigeten, Nagylaposon és Szeghalmon vannak olyan helyek, ahol nincs áram.