Friss fórumok

  • Persze, hogy kerékpársávot b...nak oda, hiszen a pénz elmegy új városházára.  http://www.devavanya.com/index.php/helyi-hirek/309-260-meter-biztonsagos-es-2-7-km-kevesbe-biztonsagos-kerekparsav-epul-varosunkban

  • Hosszú várakozás után újra megnyílt a Fórum! Mivel a fórummotor új, és még a régi...

Még mindig vannak kint választási plakátok városunkban

Egy hónappal a határidő, kettővel a választás után még képviselőjelöltek portréi virítanak az utak mentén az ország több pontján, így városunkban is. A választási törvény szerint, május 8-án járt le a határideje annak, hogy az országgyűlési választáson indult jelöltek, pártok eltávolítsák a kampány alatt a közterületeken elhelyezett plakátjaikat. Az önkormányzatok a határidő lejárta után maguk is eltávolíthatják a plakátokat, és e munka költségét kiszámlázhatják az érintett pártnak, vagy egyéni indulónak.